.

.

Новороденче Девојки Облека Флорални Мама е Мојот bestie Bodysuit Romper +headband

Новороденче Девојки Облека Флорални Мама е Мојот bestie Bodysuit Romper +headband

DEN 191.76

Количина на стоки
Достапно

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.Материјал : Памук Мешавина ,Сосема нов и висок квалитет, Меки и удобни, брзо да се исуши и да дише.Супер симпатична бебе jumpsuit може да направи да се земе слики на реквизитите, во било на посебно место може да се носат.Погоден за 0-18 месеци новороденче девојки,Повик за есен зима пролет се носат.Убаво бебе како туш или роденденски подарок за вашето бебе девојка.Едноставен и мода основниот стил,долг ракав,слатки и смешни кавга ракав дизајн, писмо за печатење направи вашето бебе повеќе извонредна.Големина : 0-6 Месеци | Боја : C-црно леопард Промоции може да варира во зависност од големината/боја.

Карактеристики на понудата

Слични понуди