.

.

Висока Ефикасност Реверзибилна Дизајн Висока Стапка Микро USB Женски USB C Адаптер Компатибилен со USB Тип C Уреди,како што се мобилен телефон,Таблет,КОМПЈУТЕР

Висока Ефикасност Реверзибилна Дизајн Висока Стапка Микро USB Женски USB C Адаптер Компатибилен со USB Тип C Уреди,како што се мобилен

DEN 1118.40

Количина на стоки
Достапно

* Истиот ден испорака за нарачки пред 2 : 00 PM PST. * НАС Даночниот Обврзник. * Пакетот вклучува : Микро да Типот C USB 3.1 Адаптер X 1. * Додаток само,да се Видиме и Кабел не се вклучени. * Висок Квалитет,100% Сосема Нов. 1)Микро да Типот C USB 3.1 Адаптер : * 100% сосема нов и висок квалитет. * Микро USB Машки да Типот C USB 3.1 Женски. * Поддршка на Микро USB приклучок во. * Компатибилен со : Повеќето Уреди што ги користи Микро USB( Мини USB полнач и Микро USB Телефони и Слушалки). * Должина на : 0.47 инчен/Ширина : 0.39 инч.

Карактеристики на понудата

Слични понуди