.

.

Plumbers крстот клуч, 7 функции

Plumbers крстот клуч, 7 функции

DEN 184.56

Количина на стоки
Достапно

Сите наши напори се до денес ни направи еден од најголемите меѓународно оперативна алатка за производителите со клиенти во повеќе од 135 земји во светот.Објектот Пакет Димензии Должина : 13.7795"Л Објектот Пакет Димензии ширина : 9.84252"В Објектот Пакет Димензии Висина : 5.11811"Ж. Од неговото основање во 1992 година, KS АЛАТКИ Werkzeuge - Maschinen Gmb H разви во една од водечките меѓународни добавувачи на алатки и работилница опрема.Постојано се трудиме и иновации се централен дел од напорите на нашите две управување директори Петар Kühne и Orhan Altin.Над 350 вработени во 9 гранки во светот помош носи на оваа мотивација и колективно водич на компанијата да постојан успех и раст.На KS АЛАТКИ брендот секогаш стоеше за висок квалитет, атрактивна цена-перформанси сооднос, решение ориентација и флексибилност.Наша страст е интелигентна и долго живеел производи за корисниците во повеќето различни гранки, и во стандардниот и посебна алатка области.Тоа не е доволно ни само за да се продаваат добра tools.Со нашите современи производствени процеси, внатрешниот квалитет осигурување и на нашите стручни aftersales тим ние сакаме да се укаже на начинот на пазарот.Ние укажуваме ова дополнително со сертификација на систем за управување во согласност со DIN ISO 9001. Сите наши напори се до денес ни направи еден од најголемите меѓународно оперативна алатка за производителите со клиенти во повеќе од 135 земји во светот.И ние сме во никој случај не е завршена.

Карактеристики на понудата

Слични понуди