.

.

EBTOOLS 4-Core 30 m Врата Wire Кабел, 0.3 mm2 Бел Круг Флексибилни Бакар Кабел за Видео Врата Телефон Врата Систем, Видео Intercome Систем, Home Security System

EBTOOLS 4-Core 30 m Врата Wire Кабел, 0.3 mm2 Бел Круг Флексибилни Бакар Кабел за Видео Врата Телефон Врата Систем, Видео Intercome

DEN 3119.76

Количина на стоки
Достапно

Мека бакарна жица обезбедува стабилна средина за videophone меѓусебен дијалог помеѓу вас и вашето семејство.Направен од бакар материјал кабел за издржливост и стабилност.Бела PVC изолација школка можат ефикасно да се заштити вашата безбедност.Претходно поврзан со кабел конектори се направи полесно за вас да се користи.Секој кабел е опремена со 2 резервни кабел конектори за некои итни случаи.Спецификации : Состојба : Бренд New Color : White Material : ABS+Copper Length : Прибл. 30 m/1181.1 in Diameter : 0.3 mm2 Package Листа : 1 * 4-Core 30 m Cable With Две Четири-core Terminals Note : должината и дебелината на линијата имаат влијание врз квалитетот на пренесуваат сликата и звукот на вратата.Ние препорачуваме : Должина Diameter0-30 m 0.3 mm230-50 m 0.5 mm250-80 m 0.8 mm280-100 m 1.0 mm2.

Карактеристики на понудата

Слични понуди