.

.

WZMBH Абдоминална Тркала Мажите и Жените Дома Молчи Фитнес Тренинг Опрема Дома Тренингот Опрема, Ab Болки, Ab Стомачни Вежби (Боја : Црвена)

WZMBH Абдоминална Тркала Мажите и Жените Дома Молчи Фитнес Тренинг Опрема Дома Тренингот Опрема, Ab Болки, Ab Стомачни Вежби (Боја

DEN 9594.24

Количина на стоки
Достапно

❣ Ја зголемува силата и јасноста на горниот дел од телото мускули (стомакот, градите, рацете, рамената и грбот). ❣ Два круга на помошни рамнотежа, едноставно напред и назад движење. ❣ Тоа може да се заштити коленото за време на користење, лесен, компактен и лесен за носење. ❣ Не треба да губат време и пари во фитнес центар.Употреба на ролери за 10 минути секој ден во удобно приватен дом или канцеларија.Ова ќе ви помогне да губат телесната тежина и да се зајакнат мускулите на јадрото. ❣ баласт, која може да обезбеди целокупната удобност.Ова е идеален тренинг опрема за вашиот дом салата!.Feature Our Ab стомачни вежби ролки се компактно и лесно да се применат насекаде.Лесен и издржливи.Вежба вашата горниот дел на телото (стомачните мускули / градите / назад / рамената / раце).Лесен за употреба, едноставно напред и назад движење, можете да го користите без комплицирани учење.Двојно лизгачки тркала да им помогне на рамнотежа, со пена, коленото влошки.Производ нето тежина : 4 KGBearing тежина : 200 KGExercise функција : стомакот, половината, колковите lift Main функции : кочница, rebound Main материјали : гума, ABS, пролет, челик pipe Product големина на : 43 * 22.5 * 17.5 CMIf имате било какви прашања во врска со производ, ве молиме контактирајте ме, ние ќе ве контактираме во рок од 24 часа и да ви даде задоволителен одговор.Спортови, Фитнес & Отворено Вежба & Фитнес Сила За Обука Опрема За Вежбање Тркала.

Карактеристики на понудата

Слични понуди