.

.

munirater Опашка Сијалица Led Единица Замена за 2013-2018 Кадилак ATS XTS 3.6 L 13579168 84198978

munirater Опашка Сијалица Led Единица Замена за 2013-2018 Кадилак ATS XTS 3.6 L 13579168 84198978

DEN 348.00

Количина на стоки
Достапно

Замена за 2013-2018 Кадилак ATS XTS 3.6 Л Дел Број - 84198978, 13579168. Материјал - Led осветлување единица додатоци се изработени од високо квалитетен алуминиумски материјали.Го издржат груб патот носат и тестот на времето.Дополнителни Предупредување - Обезбеди дополнителни предупредување за сообраќај зад вас кога сопирање.Водоотпорен - Водоотпорен заштита на LED и инсталации внатрешноста од дожд и снег.Опашката Сијалица Led Единица 13579168 84198978 Replacement за 2013-2018 Кадилак ATS XTS 3.6 LThe Дел Број - 84198978, 13579168 Led единица осветлување додатоци се изработени од високо квалитетен алуминиумски материјали.Го издржат груб патот носат и тестот на time Provide дополнителни предупредување за сообраќај зад вас кога braking Waterproof заштита на LED и инсталации внатрешноста од дожд и snow Easy да инсталирате и користите.Стабилни перформанси и висока reliability LED троши помалку енергија и сјае посветла, која го подобрува видливоста за додаде safety Package Вклучуваат : 1 x Опашка Сијалица Led Единица.

Карактеристики на понудата

Слични понуди