.

.

SLATIOM Агол Владетел Inclinometer Агол Алатки Видов Агол Пронаоѓач Мерење Алатки Видов Агол Пронаоѓач Дрво Мерач Protractor

SLATIOM Агол Владетел Inclinometer Агол Алатки Видов Агол Пронаоѓач Мерење Алатки Видов Агол Пронаоѓач Дрво Мерач Protractor

DEN 1901.28

Количина на стоки
Достапно

Изградена на високи и квалитетни Алуминиумски Легури, елиминирање на лизгање и мис-прекини!.Направени со единствена нумерирање и агол систем кој е сигурен да ви помогне со вашите проекти.Идеален владетели за прецизни машини за мерење на сечење.Силни магнетни адсорпција тип одред, со силен магнет внатре во заграда, погодно да се префрлат лесно во различни сцени.Погоден за агол сечење на разни материјали, владетелот тело е integrally формирана, тешко и фирма!.Specification Material : Алуминиум Alloys Color : Златна, Изградена на високи и квалитетни Алуминиумски Легури, елиминирање на лизгање и мис-прекини!Направени со единствена нумерирање и агол систем кој е сигурен да ви помогне со вашите проекти .Идеален владетели за прецизни машини за мерење на сечење.Пакетот Вклучува : 1 x Ruler Note : 1. Поради различни следи и светлосен ефект, вистинската боја на објектот може да биде малку поинаква од боја покажа на слики.Ви благодариме!2. Ве молиме овозможи 1-2cm мерење на отстапување се должи на рачно мерење.Совршен за diy, инженер, столарија, дрво и за домашна употреба.

Карактеристики на понудата

Слични понуди