.

.

Нови Zumwalt Зелена G10 Виткање Црна D2 Челик Џеб ProTactical Елита Нож PBGNF3280RT

Нови Zumwalt Зелена G10 Виткање Црна D2 Челик Џеб ProTactical Елита Нож PBGNF3280RT

DEN 2155.20

Количина на стоки
Достапно

Отворено Стилски Appearence - Покрај на комунални употреба, овој нож, исто така, открива личноста на корисникот.Деликатна Големина За Комунални И Лесен за Употреба - остар, светлина и рамни доволно да stow насекаде.Ultralight Ultrasharp, Трајни и Долго Отпор на Ножот.Дизајниран за авантури, можете да го користите како ја предводат, направи шаторот штипки, сплит kindling, се сече на мали гранки.Широк спектар на употреба : Одличен како EDC нож, џебен нож, тактички нож.Мулти функција виткање опрема работи ефикасно со различни материјали : храна, текстил, стапови, итн.Одлична поддршка алатка за риболов, кампување, лов и др. 100% Задоволни Гаранција : Ако не сте задоволни со производот, ве молиме e-mail или јавете ни се за да се вратат или замена на производот брзо и лесно.Ние сакаме да се направи сте задоволни со нашите производи и услуги.Резерви се ограничени, па РЕД се СЕГА за да добиете вашата премиум нож ризик-бесплатно!.ПРЕМИУМ ВИСОК КВАЛИТЕТ НОЖЕВИ ЗА ЛОВЦИ, ПАТНИЦИ, како И НОЖ ЕНТУЗИЈАСТИ : Направен од висок квалитет премиум материјали нашата ножеви се гарантира да трае многу долго време.Совршен ножеви за ловци, патници и луѓе кои ги бараат најдобрите нож за секој ден употреба.Нашите ножеви ќе остане остри како жилет сечилото.СОВРШЕН ПОДАРОК!Уникатната природа на нашата убава ножеви и богата историја од не ' рѓосувачки челик ни направи убаво дизајниран и висок квалитет на ножеви совршен подарок.Да се издвоите од сите clich?подароци и се остава впечаток дека никогаш нема да бидат заборавени.Нерѓосувачки челик сечилото збогатена со додадена легури да се спротивстави и спречување на корозија дури и во најлошите услови.Ја ОТКРИЕТЕ ВАШАТА ЛИЧНОСТ : Отворено стилист не е само во дизајнот на сечилото, ракување, но исто така и во производ во боја.Покрај на комунални употреба, овој нож, исто така, откриваат личноста на корисникот, така што можете да се подготви за себе, или тоа исто така може да биде одлична идеја за ноќта на ВЕШТЕРКИТЕ или CHRISTMASS подарок, кој е мала, но многу корисни и стилски.Уникатната природа на нашата убава ножеви и богата историја од не ' рѓосувачки челик ни направи убаво дизајниран, со висок квалитет ножеви совршен подарок.ОДЛИЧЕН ПОДАРОК за handymen, првиот responders, ПРЕБАРАЈ ентузијасти и soldiers ADD НАШИТЕ ОСТРИ ЧЕЛИК НОЖ НА КОЛИЧКАТА NOWIf сакате да биде горд сопственик на уникатен направени нож и се дел од нејзината богата историја притиснете add (додади во кошничка и цел на нашите јаглероден челик нож СЕГА.Сигурен : Брз и лесен пристап со удобен џеб клип, прст flipper и ambidextrous палецот копчиња што го прави идеален за секојдневно носење.Безбедна : Има доверба дека ножот не ќе се лизга со безбедноста на лагер за заклучување СКРОЛУВАЈТЕ НАГОРЕ & КЛИКНЕТЕ на "ДОДАДИ во КОШНИЧКА" копчето за СЕГА да пробате оваа неверојатна нож ризик-бесплатно!.

Карактеристики на понудата

Слични понуди