.

.

Burndy - Бакар Компресија C-Допрете (#2-#2)

Burndy - Бакар Компресија C-Допрете (2-2)

DEN 1319.76

Количина на стоки
Достапно

Карактеристики спектар преземање способности и лесна инсталација.високо проводници за бакар конектор за правење паралелно и повеќе допрете конекции.BURNDY Бакар Компресија C-Допрете го, 2 AWG-2 AWG, 3/4 " C-Допрете Должина.

Карактеристики на понудата

Слични понуди