.

.

Светла Selfie Прстен Три-Боја на Светлина Работи за BLU Живот Max 10 Инчен со Далечински управувач за Live Stream/Шминка/YouTube/TikTok/Видео/Снимање (Dimmable/Прилагодливи)

Светла Selfie Прстен Три-Боја на Светлина Работи за BLU Живот Max 10 Инчен со Далечински управувач за Live Stream/Шминка/YouTube/TikTok/Видео/Снимање

DEN 647.52

Количина на стоки
Достапно

⚡[Dimmable 10" ПРЕДВОДЕНА Прстен Светлина] Нашата Професионална прстен светлина карактеристики 3 начини на осветлување боја : топло/ топло бела/ бела светлина (од 3300 K да 6500 K), и секој од нив има 10 прилагодува осветленоста, совршено ги задоволува сите ваши потреби.Ова е вашиот идеален прстен светлина за live stream, фотографија, selfie, You Tube видео снимање и така натаму.!. ⚡[Солидна 360 Tripod Стојат] Надгради не telescoping tripod направен од висок квалитет на алуминиум, најдобро се користи на клупа може да се прилагоди од 1 инч да 7.25 инчи, видете слики.Можете да го заклучите тоа во вашиот удобен висина лесно.Тоа исто така може да функционира како табела светилка, поради тоа што е опремена со мини tripod застане.Повеќе стабилно и корисни од другите. ⚡[Универзален Телефон Носителот] со Користење на 2-во-1 360 rotatable дизајн, комбинација од мобилен телефон метал goose деколте носителот и прстен светлина стојат, поддршка на клипот вашиот телефон во вертикална или хоризонтална, направи поголемиот дел од овој круг светлина.И тоа е прилагодлив, можат да се прилагодат на повеќето мобилни телефони, колку што екранот на телефонот големина не надминува 7 инчи. ⚡[Далечински Управувач & USB Напојува] Тоа доаѓа со Bluetooth далечински управувач, тоа е компатибилен со i Phone IOS и Android.Поврзани преку Bluetooth, и може да се земе слики/видеа, без допирање на вашиот мобилен телефон во опсег од 10 метри/ 32 стапки.Без батерија потреби.USB порти може да се користи со повеќе уреди, како што се поврзувате USB полнач, мобилен моќ, домаќин компјутер и лаптоп. ⚡[Телефон Носителот & Светлина Стојат] Секоја Onda Styz Прстен Светлина има 360 степени телефон носителот и стигнале tripod дека без напор помага да направите различни нивоа на осветленост и агли на осветлување!Телефонот држач е погоден за подлога и повеќето паметни телефони. ⚡ Onda Styz Максимум 10-инчен Прстен Светлина со Tripod Стојат компатибилен и сертифициран за работа за вашиот Живот Max Dimmable со 3 режими на боја и 10 светлината нивоа, тоа е погодна за речиси сценарија, совршен за live stream/ You Tube видео/ selfie фотографија/ шминка осветлување и повеќе.✅СПЕЦИФИКАЦИИ : ●Прилагодено 3 светла Боја Options - Топла Светлина, Топло Бела Светлина, Бела Светлина.●Целосна 10 на Ниво на Осветленост - ги Задоволат сите ваши потреби за извор на светлина.●Максимална 120 Надгради LED Светилки - Снабдување со над 35% подолг живот од другите.●Целосна 360 степени Движење со Прилагодливи Тип Clip - за Обезбедување повеќе избори за вас.●БЕЗЖИЧЕН ДАЛЕЧИНСКИ - Контрола за лесно Bluetooth Снимање со IOS или Android, плус За вклучување/Исклучување и кршење способности●БЕЗ АДАПТЕР - Бара вашиот уреди оригинални адаптер за напојување, Не се Вклучени!✅ДОДАТОЦИ : ●brightness контролер е во кабелска и безжична далечинскиот управувач за контролирање на вашиот мобилен телефон за да слика, старт/стоп снимање на видео.USB напојува прави прстен светлина, може да се користи на отворено.●Шминка од нашите прстен светлина дава подобро осветлување за вашата шминка и прави да изгледа попривлечно.●Live Stream во целост 3 режими на боја и 10 осветленоста на вредноста се овозможи најдобро осветлување за вашиот live stream.✅ИНСТРУКЦИИ : ●Место врз база на маса, маса или било каква рамна површина.●Вртете го телефонот носителот на прстен светлина.●Следниот елемент на топката заеднички врз база тогаш завртка на кружниот светлина.●4 копче за контрола ви овозможува да го вклучите LED прстен светлина врз/на, промена на осветлувањето на владата и да ја менувате светлината на вашите потреби со леснотија.

Карактеристики на понудата

Слични понуди