.

.

Migali C-PP93-РК Конкурент Серија Ладилник Контра/Пица Првично Маса, 93 W, 26.0 сертификати. ft. Капацитет

Migali C-PP93-РК Конкурент Серија Ладилник Контра/Пица Првично Маса, 93 W, 26.0 сертификати. ft. Капацитет

DEN 1773.60

Количина на стоки
Достапно

Нерѓосувачки челик екстериерот и ентериерот.Вклучува 19 1/2" длабоко nsf сечење одбор.Дигитални микропроцесори за контрола на температурата & led внатрешни светла.Принудени-воздух ладилник состојка железнички и складирање дел.

Карактеристики на понудата

Слични понуди