.

.

Сојузничките Месинг Престиж Que Нов Ѕид Монтирани Хартиена Крпа Носителот, Сатен Месинг

Сојузничките Месинг Престиж Que Нов Ѕид Монтирани Хартиена Крпа Носителот, Сатен Месинг

DEN 3375.60

Количина на стоки
Достапно

Направени од најдобрите солидна месинг материјали.Сокриени шраф за монтирање хардвер инсталира лесно.Простор за заштеда на енергија и хармоничен дизајн.Лесна инсталација со вклучена монтажа хардвер.Достапни во различни дизајнер завршува.Предвидено со ограничен живот за задоволството на клиентите.Атрактивен дизајн носи заедно еден допир на стил и на ефикасноста на вашата кујна.Оваа солидна месинг хартиена крпа носителот може да се монтира на ѕид хоризонтално или вертикално и ќе се приспособат на дополнителна длабочина на денешната супер-големина хартиена крпа ролни.Оваа едноставна контра-заштеда на дизајн се вклопува во секој décor, лесно е да се вчита, држи шалтери средена, и е достапен во 14 современите и традиционалните бои.Престижниот Que Нова Колекција карактеристики Престиж меур детали и билатерален хардвер плоча се гледа во Que Нова Колекција.Оваа колекција карактеристики неколку ѕид-монтирани ретровизори со различни форми и функции (железнички месеци или за навалување на столбот); сите се frameless со beveled рабови.Тоа е одлична колекција да разговараат за избор на крпа барови, тоалетна хартија носители, стаклени полици, сапун јадења, и четка за заби/гимнастик држачот.Тоа исто така нуди традиционален стил на облека кука, елегантна воз рек крпа полица, и крпа прстен.Две хартиена крпа носителот стилови и ѕидот-монтирани сапун диспензерот се совршени кујна додатоци.

Карактеристики на понудата

Слични понуди