.

.

ДНК Motoring ОЕМ-MG-0500 Фабрика Стил Левата Страна на Вратата Огледало Стаклена Леќа Плоча

ДНК Motoring ОЕМ-MG-0500 Фабрика Стил Левата Страна на Вратата Огледало Стаклена Леќа Плоча

DEN 884.88

Количина на стоки
Достапно

Направен од Висок Квалитет на Стакло за Трајност и Чистота.Точните Димензии како ОЕМ.Пред-Прилог Backplate Месеци Директно на Оригиналната Огледало Домување.Директна Замена за Фабриката Единица.Инсталација Настава НЕ е Вклучена. 92-07 Ford E-150 & Econoline. 92-07 Ford E-250 & Econoline. 92-07 Ford E-350 & Econoline. 99-07 Ford E-450 & Econoline. 02-03 Ford E-550. 99 Ford Econoline Супер Должност.Направен од Висок Квалитет на Стакло за Трајност и Чистота.Точните Димензии како ОЕМ.Пред-Прилог Backplate Месеци Директно на Оригиналната Огледало Домување.Директна Замена за Фабриката Единица.Инсталација Настава НЕ е Вклучена.Точните Димензии како ОЕМ.Affixes преку Вклучени Backplate.Забелешка : Инсталацијата настава не е вклучена.Професионални installer-от е препорачливо!.Страничните ретровизори се многу честа и монтира на било кој автомобил, без разлика дали тоа е нова или стара.Тие не се меѓу факултативниот карактеристики на возилото, најмногу поради нивната важност е од витално значење за возачот безбедност.Нивната главна цел е да се одрази на задниот дел на автомобилот.Иако тоа е повеќе важно да се биде внимателен пред вас, обрнувајќи внимание во задниот дел е исто толку значајни.На пример, сечење од различни автомобил подразбира за малку повеќе внимание.Осигурете се дека никој друг не е на следната лејн и единствен начин е тоа да се направи од страна гледајќи во крило огледало.Истото правило се применува кога ќе се обидете да се паркираат.Битно е да се знае колку далеку или блиску сте од одредени објекти пред прекинот на автомобил.Нашите професионални техничари прават тешки за истражување и развој во тестирање автомобил апликации и опрема за нашите производи.Ние, исто така, направи ригорозни тестирање на сила, издржливост, како и долговечност на материјалот со цел да бидете сигурни дека кога производот ќе пристигне на потрошувачите крајот дека е подготвен да оди без грижи.Го замени Скршен или Испукани Страна Ретровизорите без incurring скапа или тешко цената за замена на целата единица.Направен да точните спецификации, нашите страна ретровизорите вклучуваат задната плоча на планината за вашиот оригинален странични ретровизори рамка.Овие се точно замена за стакло.Одговара 92-07 Ford E-150 & Econoline/92-07 Ford E-250 & Econoline/92-07 Ford E-350 & Econoline/99-07 Ford E-450 & Econoline/02-03 Ford E-550/99 Ford Econoline Супер Должност.

Карактеристики на понудата

Слични понуди