.

.

Teerwere Списание Рек Брошура Стојат Метал Кат Информации Рек Железо Книга Рек Сала Кат A4 Списание Рек Брошура Страница Екранот Rack (Боја : Црна, Големина : 35x30x135cm)

Teerwere Списание Рек Брошура Стојат Метал Кат Информации Рек Железо Книга Рек Сала Кат A4 Списание Рек Брошура Страница Екранот

DEN 311.76

Количина на стоки
Достапно

АПЛИКАЦИИ за употреба во канцеларии, заеднички простори, угостителство области, лобисти, библиотеки, училници—секое место што може да има корист од стилски, простор за заштеда на објавување на екранот.ЈАСНО ТРАНСПАРЕНТЕН АКРИЛИК ЕКРАНОТ РЕК : Прикаже вашиот брошури за најдобри предност и јасно видливоста,е совршен брошура за држачот, леток организаторот за било која канцеларија или бизнис,ја добиете вашата порака низ јасно да вашите клиенти со прикажување на вашите промотивни литература правилно и во лесно да се достигне.Од СУШТИНСКО значење КАНЦЕЛАРИСКИ ПРИБОР : брошура застане е суштински дел на сите канцелариски прибор,тоа ви помага да добиете вашата порака преку до вашите клиенти и потенцијални клиенти на начин што го сакате и во своето слободно време.АКРИЛИК ЕКРАНОТ СТОЈАТ : екранот се залагаме за брошури, исто така може да се користи како биро организатор,се лизга во вашите e-mail пораки, записи, белешки, итн,и да ја задржите вашата работна маса организирана.Тешки База : Да се обезбеди рамнотежа на штанд, Ние ви нудиме тешки База за да се спротивстави на силен ветар.

Карактеристики на понудата

Слични понуди