.

.

Момчињата Бејзбол Опремени Лист Кралицата,Американското Знаме чаршаф 3pcs Supersoft Спортски Натпревар Постелнина Поставува Спална соба Оркестарот,Црвено Црн Софтбол ?

Момчињата Бејзбол Опремени Лист Кралицата,Американското Знаме чаршаф 3pcs Supersoft Спортски Натпревар Постелнина Поставува Спална

DEN 1199.76

Количина на стоки
Достапно

✿ За нега на Инструкции - Машина за миење ладно (до 40°C); не кајгана; собори сува или железо на нормална температура. ✿ Одличен Подарок : Најдобро за секоја соба во вашиот дом - спалната соба, гостинската соба, детска соба, RV, одмор дома.Одличен подарок идеја за мажи и жени, Мајки и Татковци, на Вљубените - Мајка - Денот на Таткото и на Божиќ. ✿ Ткаенини : Нашата ткаенини се направени од 100% микрофибер хотел луксузни високо-квалитетни материјали,ултра меки, дише и удобно,Ниту Избледи, дамка, се намали.Машина за миење во ладна.Суши брзо на ја собори сува ниска,потрајни од памук. ✿ Корисни и практични : живописни листови се користат еколошки Реактивен Печатење и боење на процесот,јасна шема,нашиот прекрасен избор на различни бои нема да исчезнат после миење и се убаво, боите се топли, богати и живописни елегантен начин да се ажурира вашата спална соба,Прекрасен избор на бои ќе ја направат вашата спална соба да изгледа како да припаѓа во едно списание,лесно е да се одговара со вашиот кревет за душек. ✿ Добредојдовте на нашата продавница.Нашиот специјализиран во Домашен Текстил и ние се придонесе да се обезбеди најдобра услуга на клиентите и производ.Нашите бохемија егзотични модели дизајн лист сет колекција ќе се создаде мирна спиење искуство, оставајќи чувствувате освежени и rejuvenated.Ако имате било какви прашања, ве молиме слободно контактирајте со нас, ние ќе им помогне да ги реши сите проблеми, онолку колку што ќе контактирајте со нас.Пакет содржи : 1* опремени лист, 1*Pillowcase ЦЕЛ СЕГА, ризик - слободни.нашите високо квалитетни дизајни одговара на било какви оркестарот .High-end Опремени Лист Поставени Модел Сет Постелнина, едноставно украсување вашите простории во секое време сакате, со што ќе се чувствуваат свежо и за годината употреба!Долготрајни : Изработени од 100% полиестер микрофибер Големина Информации : : Твин големина (2 парчиња Опремени Лист сет) : 1 Опремени Лист 39"W x 75"L x 16"H(99 x 190 x 41cm), 1 pillowcase 20" x 30"(51x75cm).Полна големина (3pcs Опремени Лист сет) : 1 Опремени Лист 54"W x 75"L x 16"H(137 x 191x 41cm), 2 pillowcase 20" x 30"(51 x 75см).Кралицата големина (3pcs Опремени Лист сет) : 1 Опремени Лист 60"W x 80"L x 16"H(152 x 203x 41cm), 2 pillowcase 20" x 30"(51 x 75см).Персонализирате вашата спална соба : Прекрасен дизајн и печатење шарени, прави вашата спална соба уникатна и носи прекрасен сон.Инструкции за перење Машина за миење посебно во ладна вода,се откажам сува, не кајгана.Повод : мека Опремени Лист постелнина поставува наменети за Деца ,Возрасни, Мажи, Жени, Тинејџерите.Оваа Опремени Лист собата е исто така погоден за целосна сезони, Пролет, Лето, Есен и Зима.Тоа исто така може да се користи како подарок за вашето семејство и пријатели.Како ноќта на Вештерките, Црн петок, Мајки и Татковци, на Вљубените ,Мајка - Татко Ден Сајбер понеделник, Божиќ, итн.ќе се допаѓа : ) 100% ЗАДОВОЛСТВО ГАРАНЦИЈА - слободни.Ние сме посветени на обезбедување на имате одличен искуство, од моментот кога ќе поставите вашата нарачка, додека спиеш на вашата нова постелнина прв пат.

Карактеристики на понудата

Слични понуди