.

.

OdontoMed2011 10 КОМПЈУТЕРИ Облекување Палецот Форцепс 10 ИНЧЕН TWEEZER 3.3 CM Serrated СОВЕТ Нерѓосувачки Челик ODM

OdontoMed2011 10 КОМПЈУТЕРИ Облекување Палецот Форцепс 10 ИНЧЕН TWEEZER 3.3 CM Serrated СОВЕТ Нерѓосувачки Челик ODM

DEN 2020.56

Количина на стоки
Достапно

10 КОМПЈУТЕРИ ОБЛЕКУВАЊЕ ПАЛЕЦОТ ФОРЦЕПС 10 ИНЧЕН TWEEZER 3.3 CM SERRATED СОВЕТ.НАПРАВЕНИ ОД КВАЛИТЕТНИ НЕРЃОСУВАЧКИ ЧЕЛИК.GAURANTEED ЗАДОВОЛСТВО И ВРЕДНОСТ ЗА ПАРИ.Odonto Med2011 Инструменти.Odonto Med2011 ПРОИЗВОДИ НУДИМЕ рачно изработени на ДОПИР НА СЕКОЈ ИНСТРУМЕНТ. 10 КОМПЈУТЕРИ ОБЛЕКУВАЊЕ ПАЛЕЦОТ ФОРЦЕПС 10 ИНЧЕН TWEEZER 3.3 CM SERRATED СОВЕТ НЕРЃОСУВАЧКИ ЧЕЛИК ИНСТРУМЕНТИ....НЕРЃОСУВАЧКИ ЧЕЛИК СО ВИСОК КВАЛИТЕТ !!!Odonto Med2011 Инструменти.

Карактеристики на понудата

Слични понуди