.

.

BeeGreen 3 Pack Перење Кеси Ранец со Ремени и Drawstring Складирање Торбичка Тешки Перење Кеси со Рачки за Мажи Жени Студент Преносни крупните за Dorm Патување Камп Перат Црна, С?

BeeGreen 3 Pack Перење Кеси Ранец со Ремени и Drawstring Складирање Торбичка Тешки Перење Кеси со Рачки за Мажи Жени Студент Преносни

DEN 359.76

Количина на стоки
Достапно

ЕКСТРА ГОЛЕМО И СКЛАДИРАЊЕ ТОРБА ДИЗАЈН : Нашата перење кеси со прилагодливи рамо ремени се доволно голема за одржување 3~4 носивост на перење за секоја.На перење чантата, исто така, има drawstring складирање торба дизајн ,Кога не го користите,на перење ранец е многу лесно да се тркалаат и се лизга, се врати во тоа носителот, заштеда на екстра простор.ПОМЕСТЕНА ПРИЛАГОДЛИВИ РАКА & ПРЕД ЏЕБ : На прилагодливи рамо ремени со соочи се вклопуваат широк спектар на луѓе и се наменети за лесно носење и транспорт.Предниот џеб (мерки W11.25"x H15" x 1.5") обезбедува дополнителен простор за складирање за перење, сапун, детергент, долна облека или чорапи.РАСКЛОПНА ЗА ЛЕСНО СКЛАДИРАЊЕ & МАШИНА ПЕРАТ : На перење патни торби, исто така, се расклопна дека можете лесно може да се свитка и продавница во секоја фиока кога не се користи.И тие се Машина Перат наместо со рака кои ќе заштедите време и да промовира повторна употреба.Препорачуваме Благ Детергент и Висат да се Исуши!.МУЛТИ-ЦЕЛ за УПОТРЕБА : патната торба за перење не е погодна за ученичкиот дом или стан за живеење, каде што перење треба да се транспортира.Можете исто така да го користите како складирање кеси за ќебиња, играчки за деца, или други работи.Hands-free носејќи го прави перење торба за колеџ студентите совршен како патна торба за пешачење, кампување, или излети.КРУГ ДНОТО и 2-НАЧИН на ЗАТВОРАЊЕ : Нашата перење торба за кампот има тркалезна дното, кој осигурува повеќе сместени простор по складирање, тоа стои добро.Дополнителна рачка на врвот го прави полесно да се откажам до тоа.Ние дизајн на drawstring затворање на устата врвот,во комбинација со рака со тока кој ви помага да се избегнат одлевање.

Карактеристики на понудата

Слични понуди