.

.

erddcbb Деца Тепих Перат Деца Килими за Playroom Спалната соба Различни Цртан филм Животински Модели Бебе да Ползи Мат Детска Игра Мат Водоотпорен за Бебиња, мали Деца, Год

erddcbb Деца Тепих Перат Деца Килими за Playroom Спалната соба Различни Цртан филм Животински Модели Бебе да Ползи Мат Детска Игра

DEN 1708.80

Количина на стоки
Достапно

ДЕКОРАТИВНИ -Полиестер супер мека ткаенина, sumptuously мека површина, латекс подлога, долго-носење на работ, на различни цртан филм животински модели, не мора да го пропушти љубов на мали животни.ДИЗАЈН-големина : 80*160cm, 120*160cm, 140*200cm, 160*230cm, 160*200cm.ФЛЕКСИБИЛНОСТ - тепих на подот мат килим стави во дневната соба, спални, бања за деца да си играат, жени, јога, читање во здрав, итн.; Или совршен стави дома под кафе на маса, мал јадење сет, во кујна, или entryway, нуди луксузен удобност и разновиден мебел options стил за секоја соба и место.ФУНКЦИЈА - Лесно чистење и еко - пријателски, не-вирусот, стабилност, безбедност и заштита на животната средина, ги носи секој простор во животот, Различни цртан филм животински модели дизајн килим различни чувствуваат до вашиот постоечки оркестарот за најдобри визуелни ефекти.За НЕГА на ИНСТРУКЦИИ - Нежно машина перат, Вакуум редовно се препорачува.На cushioned мат ги штити против паѓа тешко кога децата го направи она што тие го прават најдобро : индексирање, собори, и собори над кога се учат да седнат и да застане, Постарите деца, исто така може да игра на оваа мат.Спецификации : - Материјал : Полиестер платно Големина : : 80*160cm, 120*160cm, 140*200cm, 160*230cm, 160*200cm - за Употреба : Совршен за деца спална соба оркестарот, дневна соба килим, кревет перница, се игра играта мат, бебе да ползи мат, фитнес, јога мат, кат мат, пикник мат, вежбање мат, индексирање душеци за бебе/бебе/децата, тинејџерите/возрасните се игра играта душеци, жените фитнес, јога мат, мажите вежба тепих.Пакет Содржина : - 1 x Бебе да Ползи Мат.

Карактеристики на понудата

Слични понуди