.

.

SEOH Центрифуга Лични Еден Брзина 10000 RMP за Microtubes

SEOH Центрифуга Лични Еден Брзина 10000 RMP за Microtubes

DEN 1680.00

Количина на стоки
Достапно

10000 RPM.Точност во 50 RPM.Нема 1 Аголот на Роторот 6 x 1.5 или .5 или .2 ml.Нема 2 Аголот на Роторот 2 x 8 x .2 ml.Димензии 17 x 15 х 13 см.Одлично, стабилна, силна изградба, широк апликација центрифуга.Една брзина.Прифаќа .2ml Microcentrifuge Цевки до 1,5 ml microcentrifuge цевки.Одлично за мали волумен и истражување апликации.Врти 6 1.5, .5, или .2ml цевки или да го промените вклучени роторот и спин 16 0.2 ml цевки.

Карактеристики на понудата

Слични понуди