.

.

Покривот Рек Крстот Барови Lockable Багаж Превозникот Фиксна Точка Покривот Автомобили| Сребро Алуминиум Товар на Превозникот Скок Барови | Автомобилската Надворешно

Покривот Рек Крстот Барови Lockable Багаж Превозникот Фиксна Точка Покривот Автомобили| Сребро Алуминиум Товар на Превозникот Скок

DEN 5517.60

Количина на стоки
Достапно

КОМПАТИБИЛЕН МОДЕЛ : се Вклопува BMW 6 Серија GT 2017-2021. Ве молиме проверете го вашето возило Година, марка и Модел пред купување.ПРЕМИУМ АЛУМИНИУМ МАТЕРИЈАЛ : Направен од висок квалитет, силни, лесни, аеродинамичен и елоксирани алуминиумски.Анти-Кражба Заклучување, Аеродинамичен ,Отстранлив, Водоотпорен, Водоотпорен.Лесно да се инсталира и да се уништат.КАПАЦИТЕТ MAX ОПТОВАРУВАЊЕ : Тежина може да достигне до 165 lbs .На crossbar ќе ви овозможи со доволно нешта да се направи на вашиот пат.ДИЗАЈН : Аеро-динамичен дизајн го прави тоа ефикасни во намалувањето на ветрот бучава кога возите по инсталира на вашето возило.И главна цел е вашата %100 задоволство.ПРЕДНОСТИ : OMAC САД се наоѓа во НАС, и ние ќе се превозот вашите нарачки од тука во НАС.Ќе добиете точно истите производи на слики.Ние брод на ИСТ ДЕН, Само за цел пред 2 ЧАСОТ.Профил На Покривот Бар X 2. Конекција За Полнење X 4. Одредување Комплет X 4. Професионални Заклучување.МОНТАЖА НА ХАРДВЕР.Лесно да се инсталира, Издржливи и Разноврсна, нашиот нов Покрив Полици се изработени од Високо Квалитетни Алуминиумски, за да се обезбеди Лесен и Набитост во исто време.Крстот Барови се Специфични Возило, направени за возила со мазна покривите, и Компатибилен со различни додатоци, тие се добра основа за да прикачите на вашиот Велосипед месеци, Покривот Кутии, Windsurf Влошки.Со Лесен и јасен инсталација, еден аеродинамичен дизајн, Премија Квалитетни Алуминиумски материјал, и анти-кражба систем на заклучување, овој производ е комбинација совршено помеѓу Набитост, Издржливост, Безбедност, Ниско ниво на бучава, и исклучително Естетски изглед, сите за вашата удобност и задоволство.Карактеристики На Производот. ● Стабилна и Безбедна. ● Ниско Ниво На Бучава За Време На Возењето. ● Lockable и се Отстранува за да се Обезбеди Сигурност и Удобност.Пакет Содржина.Профил на Покривот Бар X 2 Connection Комплет X 4 Fixing Комплет X 4 Professional Lock MOUNTING ХАРДВЕР.Ве молиме проверете го нашиот друг производ за вашето возило, ќе најдете многу опции.

Карактеристики на понудата

Слични понуди