.

.

JONJUMP 20Pcs/set Розова 6inch Хартија Фенер/Пом Poms/Виси Фанови/Саќе Топката Ткиво Хартија Партија DIY Декорација Свадба, Роденден

JONJUMP 20Pcs/set Розова 6inch Хартија Фенер/Пом Poms/Виси Фанови/Саќе Топката Ткиво Хартија Партија DIY Декорација Свадба, Роденден

DEN 962.40

Количина на стоки
Достапно

На хартија фенери може да ви даде широк спектар да се направи одлична позадина, па дури и само да се закачи околу собата.Одлични Декоративни Занаети : Шарени хартија фенери се декоративни занаети за свадби, ангажмани, градина партија роденден партии, булчински тушеви, бебето тушеви, дипломски церемонии, отворено јадење, семејството reunions, градина декорација, прослави, ноќта на Вештерките, денот на Благодарноста , Нова Година, Божиќ.Направени на здрав квалитет ткиво хартија и метал поддржува, хартија фенери лесно би можеле да бидат зачувани и да се користат повеќе пати.Лесно собранието е потребно.Multicolor хартија фенери се идеални за настани како што се свадби, бебе туш, birthday (роденден), bbq, прослави, соба décor, булчински туш, Велигден, Божиќ, Кинеската нова година, и општиот амбиент, декорација, прославата, и други тема партии.Совршена Градина Партија украси.Материјал : Хартија Модел : Ниту еден Модел : Цвет Шема : Солидна Боја Повод : Свадба & Ангажирање Повод : Крштевка & Крштевањето Повод : Роденден Повод : Деца Ден Повод : партија Повод : Божиќ Повод : Свадба Повод : ноќ на Вештерките Повод : Нова Година is_customized : Yes Пакет Количина : 20pcs микс.

Карактеристики на понудата

Слични понуди