.

.

PENSON & КО. Елката Складирање Торба за 9ft Вештачко Дрво Тешки Платно Складирање Сад - Црвена

PENSON & КО. Елката Складирање Торба за 9ft Вештачко Дрво Тешки Платно Складирање Сад - Црвена

DEN 1663.20

Количина на стоки
Достапно

МАТЕРИЈАЛ : Значителни солза-доказ 600 D Оксфорд Платно ткаенина, со заштита од влага, прашина, како и инсекти.ДИМЕНЗИИ:60" L x 24" H x 24" В. доволно Големи за да се одржи монтажни вештачко дрво до 9'.КАРАКТЕРИСТИКИ : Големи отворањето со патент го прави полесно складирање; Јасно прозорецот на горниот ви овозможува да се следи она што е внатре.ЛЕСНО ДА се НОСАТ : 2 cinch ремени безбедна гранки и засилен се справува обезбеди полесно превоз кога тоа е целосно вчитани.ЏЕБ : Опремени со внатрешни и надворешни џебови за чување на дрвото стојат, string светла или други елка украси за да се избегне да се заплетка.Ние нуди фантастичен одмор во duffle торба што е доволно голем да се одржи расклопуваат вештачка елка до 9".ПВЦ прозорец на врвот ви дава јасен приказ на она што е внатре.На здрав целосна должина двојно-заврши патент ви овозможува да го отворите торба широко за напор дрво поставеност.Покрај тоа, засилен сметководствена рачки и тока ремени се обезбеди полесен транспорт.Таа, исто така доаѓа со надворешен поштенски џеб и етикета кутија на страна.Користење е прилично едноставна : само да ја отворите пакет, го прошири и место на дрво во тоа.Ве молиме пати тоа кога не е во употреба.Овој сестран складирање чантата, исто така може да се користи за чување на различни Божиќни украси, како што венци, string светлата и играчки.Вие можете безбедно да се стави оваа торба во таванот, гаража, гардероба, па дури и подрумот за да го задржи уреден дом.

Карактеристики на понудата

Слични понуди