.

.

MelodySusie Преносни Електрични Помине Вежба, Компактен Efile Електрични Професионални Нокти Датотека за Полнење за Акрил, Гел за Нокти, Педикир Маникир Полирање Форма Ал?

MelodySusie Преносни Електрични Помине Вежба, Компактен Efile Електрични Професионални Нокти Датотека за Полнење за Акрил, Гел за

DEN 743.76

Количина на стоки
Достапно

Мултифункционален : Дизајниран со 6 видови на метални делови и 10pcs дијамант малку(исто така работи со сите видови на 3/32" месо тело битови) и 6 пескарење бендови, кои се користат за мелење, резба, сечење, полирање за сите помине уметност како и cuticle отстранување.Прилагодливи Брзина : 0-20,000 ВРТЕЖИ во минута со контрола на брзината копчето, што го прави овој електрични нокти датотека за полесно и побезбедно да полски на вашите нокти.Ниско ниво на Бучава и Ниска Топлина : Ова електро датотека е со моќни, а сепак тивок мотор.Исто така, на smart дисипација на топлина може да се избегне прегревање ефикасно. (не повеќе од 20 минути на континуирана употреба секој пат се препорачува).Преносни и Светлина : Компактен и лесен дизајн го прават тоа лесно да се носат и преносни да го донесе надвор, можете да значи вашиот помине уметност работат во секое време секаде.Лесен за Користење : Тоа е професионална и на двата дома и салон употреба.Само треба да го поврзете кабелот за напојување со тоа да почне да работи.Melody Susie производи се сите-во-едно помине одржување уреди кои ви дозволуваат да ги "донесе вашиот салон за убавина дома" и да го направите вашиот сопствен маникир.Функционална, сестрано, и лесен-за-користење, тоа е суштинска алатка за нокти-се грижи ветерани и новодојдените слично.

Карактеристики на понудата

Слични понуди