.

.

YDSHOLL 1 Пар Тешки Фиока Слајдови 250mm - 850mm Должина, со Lock-in/Out Заклучување на Функцијата, Целосна Екстензија Долго Фиока Песна Шини, од Страна на Планината Топката Имајќ?

YDSHOLL 1 Пар Тешки Фиока Слајдови 250mm - 850mm Должина, со Lock-in/Out Заклучување на Функцијата, Целосна Екстензија Долго Фиока

DEN 1365.60

Количина на стоки
Достапно

Тешки индустриски телескопски слајдови : Еден пар од 76 cm широк топката водичи се направени од високо-квалитет на метал.Здрав, рѓа-доказ, носат-отпорни и долг животен век.на фиока слајдови имаат lockable дизајн, кои можат да бидат заклучени во затворена или да ја извлече државата.Двојно челик топката-лого дизајн, понуда на тивок & триење-слободно движење кога се отвори/затвори фиоки.Тешки-должност железнички слајдови може да биде инсталиран од страна на кабинет или машински делови.Се претходно наместени дупки за слободни инсталирање на вредноста.Разни користи : Ова долго фиока комплет слајдови се користи главно за индустриски, комерцијални опрема, фабрика машини, канцеларија, возило, и дома.Тоа е совршен за соба мебел, индустриски фиоки, модифицирани автомобил фиоки, канцеларија кабинети, итн.Specification Name : Тешки-должност слајд со lock Material : ладно валани steel Installation висина : 19 MMSize : 10 инчен 250mm/12 инчен 300мм/14 инчен 350mm/16 инчен 400mm/18 инчен 450 мм/20 инчи 500mm/22 инчен 550mm/24 инчен 600mm/26 инчи 650mm/28 инчи 700 мм/30 инчен 750mm/32 инчи 800mm/ 34 инчен 850mm Width : 76 MMInstallation метод : страна installation Product функција : mute / со заклучување / целосно expanded Product боја : silver Wide спектар на апликации : здрав слајдови за секоја фиока инсталација, како што кабинети, тешки фиоки, каравани, кампување, вендинг машини и многу повеќе!Пакет Content1 пар (2 парчиња) Тешки Фиока Runners Tips1. Ве молиме овозможи 1~2cm грешка поради прирачник за мерење.Ви благодариме за вашето разбирање.2. Набљудувачите не се калибрира истата точка боја се прикажани во фотографии може да се покажуваат малку различен од вистинскиот објект.Ве молиме да земете во реалниот како стандард.

Карактеристики на понудата

Слични понуди