.

.

Alloyseed Цртан филм Був Килим Hooking Комплет,DIY Занаетчиски Удар Игла Дополнителен Комплет Latch Кука за Полнење Везови Везана Комплет со Алатки,Везови Рамка,Занает Подаро?

Alloyseed Цртан филм Був Килим Hooking Комплет,DIY Занаетчиски Удар Игла Дополнителен Комплет Latch Кука за Полнење Везови Везана

DEN 378.72

Количина на стоки
Достапно

Креативни & Забава : Креирање шарени уметнички дела е забавна и забава.Нејзината совршена активност за патување и можете да го земете со вас било каде.Погоден за Почетници : Печатени шема, погоден за почетници да се направи лесно, почеток до крај прилично везови.Убави Украси : По завршувањето на руг hooking за полнење, може да виси во дневната соба или во спалната соба, или стави на вашата маса како внатрешна декорација.Сè се Вклучени : Ние се предвидени со сите алатки што ви треба да се создаде некој мини-килими.Вклучувајќи везови ткаенина, памук конец пак, удар со игла, везови рамка.Килим Hooking Комплет Подарок : Децата и Возрасните ќе уживаат во креирање на нивната сопствена текстура минијатурни tapestry.Тоа е совршен подарок за роденден, празници, ден на мајката и повеќе!.

Карактеристики на понудата

Слични понуди