.

.

Големиот Рог 19315 4 Парче Стоматолошки Изберете Set (Нерѓосувачки Челик)

Големиот Рог 19315 4 Парче Стоматолошки Изберете Set (Нерѓосувачки Челик)

DEN 282.48

Количина на стоки
Достапно

Карактеристики : Двоен-заврши челик стоматолошки зема 4 Парчиња и Форми на трансферот завршува разликуваат од фотографии Идеален за Стоматолози, Jewelers, Механика, и Рибари Линискиот Костец Димензии : 6" x 3/8" x 1/4" 6-1/4" x 3/8" x 1/4" 5-3/4" x 1/2" x 1/4" 6" x 3/8" x 1/4" Предупредување : Овие се остри!.Големиот Рог забните ги собереш 4-парче сет е лесен за употреба и е одлична за стоматолози, ортодонтите, рибари, jewelers, механика и хигиена ентузијасти.Оваа стоматолошки изберете set е разноврсна како тоа може да се користи од страна на jewelers во многу апликации, како пиштол за чистење, маневрирање мали парчиња како монистра и камења, и лемење задачи.Тесниот прецизни веднаш може да се добие во простори каде што другите алатки не може да што ги прави совршени за резба и моделирање глина за арт проекти.Тоа исто така може да се користи како восок сонда за отстранување на парафински восок.Овој сет е совршена прецизност изберете set за професионални накит поправка.Ова го избере сет е идеален за разни на влечење и означување на апликации, отстранување на остатоци во тесни простори, отстранување на вишокот на лепило, катира од мали винил парчиња, чистење на sprinkler глави на мал камења и песок и мноштво на други апликации што го прави одличен малку комплет за механичар, рибар и DIY занатски, како и.Стоматолозите и Стоматолошките добра хигиена со цел, исто така може да го користите овој сет за превентивна стоматолошка одржување лична хигиена.Секој од нашите алатки се полира , овозможува беспрекорно мазна стружење акција, која ја спречува заболување на парчиња и емајл штета.Ова 4-парче комплет има секој алатка ќе ви треба за правилно чистење на забите.Со користење само на најдобрите нерѓосувачки челик, секоја алатка е изграден за да трае и има екстремна прецизност со секоја употреба.Карактеристики : Двоен-заврши челик стоматолошки picks4 Pieces Shapes на трансферот завршува разликуваат од photos Ideal за Стоматолози, Jewelers, Механика, и Fishermen Grooved Grips Dimensions : 6" x 3/8" x 1/4"6-1/4" x 3/8" x 1/4"5-3/4" x 1/2" x 1/4"6" x 3/8" x 1/4"Предупредување : Овие се остри!.

Карактеристики на понудата

Слични понуди