.

.

Плантажа Тиково АДА Када Седиште Со Нозе

Плантажа Тиково АДА Када Седиште Со Нозе

DEN 10560.00

Количина на стоки
Достапно

АДА во Согласност Тип на 304, 18 мерач Нерѓосувачки Челик рамка и нозете.Прилагодливи стеги се лизга над работ на кадата и не се лизга нозе седат безбедно во када.Доаѓа целосно собрани, и со гордост се рачно изработени во U. S. A. на квалитетот тиково. 26.5" L x 16" D x 18" H. Ова АДА согласност клупата придава на повеќето кади обезбедување совршено решение за некој што има потреба од клупата, но не може да го собере во када.

Карактеристики на понудата

Слични понуди