.

.

Goulds 6SH6LA1D0 Центрифугални Пумпи

Goulds 6SH6LA1D0 Центрифугални Пумпи

DEN 1816.80

Количина на стоки
Достапно

Goulds 6 SH6 LA1 D0 Центрифугални Пумпи.Goulds 6 SH6 LA1 D0 Центрифугални Пумпи - Апликации за оваа пумпа вклучуваат циркулација на вода, распрскувачи, вода пренос, како и општите транспорт. • Производ Број : 6 SH6 LA1 D0 • UPC : 69766662426 • Категорија : Goulds Centrifigul Пумпа • Тежина : 0 lbs клучните спецификации се подолу.Ве молиме да ни се јавите со било какви други прашања!Клучни Specs Pump Големина : 2½ x 3 – 6 Diameter Material : 316 L не ' Рѓосувачки steel Driver : Херц/Пол/RPM - 50/2900/3 HP Оценка : 10 Motor Куќиште : ODP (Отвори, Капе Доказ) Impeller Опција : 6 & 11?16 Јован Кран Тип 21 Механички Печат (Опции)Ротари : Carbon Stationary : Sil-Carb Elastomers : Viton Metal Делови : 316 SSPart Број за 180-210 Рамки : 10 K27 Part Број за 250-360 Рамки : 10 K45.

Карактеристики на понудата

Слични понуди