.

.

Bev-А-Линија 21201350 Големина Б-13 XX Цевки, 1/4ID x 3/8OD, 500 ft/Пакет

Bev-А-Линија 21201350 Големина Б-13 XX Цевки, 1/4ID x 3/8OD, 500 ft/Пакет

DEN 129.36

Количина на стоки
Достапно

Јасност (проѕирен) : да.Боја : проѕирна.Должина на pack (нозе краток) : 500. Цевки.Апликации : висока чистота апликации и земање на воздух.Идеален за particulate matter (нема да се придржуваат до лагер) и апликации кои бараат УВ отпор.Карактеристики : Hytrel полиестер лагер и УВ отпорни на ПВЦ.Цевки е екструдиран за подобрена флексибилност.Школка е нетранспарентно црна.Сертификација : лагер на смола е NSF-одобрен за вода за пиење.Температурата опсег : -20 до 160°>F (-51 да 71°>C) стерилизирате : со Автоклав или етилен оксид.

Карактеристики на понудата

Слични понуди