.

.

Avezano Розова Слон Бебе Туш Позадина Пакет Акварел слонче Родово Неутрална Позадина Еукалиптус Девојка Слон Бебе Туш Backdrops Декорација (7x5)

Avezano Розова Слон Бебе Туш Позадина Пакет Акварел слонче Родово Неутрална Позадина Еукалиптус Девојка Слон Бебе Туш Backdrops Декорација

DEN 1771.20

Количина на стоки
Достапно

★【Пакет】 : Еден КОМПЈУТЕРИ 7x5ft(2.1 × 1.5m).Испрати страна на Капакот.Не Вклучувајќи пол џеб, стојат, клипови. ★【Материјал】 : ВИНИЛ : споредуваат со други материјали, цврсти добро направени позадина, живописни бои, мала тежина и лесен за носење и чување ,квалитетот и цената се убаво на точка , одлична за фото позадина. ★【Употреба】 : Ако планирате да домаќин одличен настан за вашата партија, ова бебе туш позадина мора да биде убав избор.Кога ќе го објавите надвор,тоа ќе го направи огромна разлика во украси.Погоден за торта табела позадина, роденден, бебе туш партија, свадба булчински туш партија, новородените фотографија реквизити и други лица прилики. ★【Предност】 : Професионални и Исклучителен Дизајн, Персоналните Прилагодување, Разумна цена, Убава квалитет и craftmanship. ★【Топло совети】 : Пеглање назад со НАЈНИСКА температура, ве молиме да не пеглање пред позадина.Ако сакате да обичај, ве молиме контактирајте го сервисот за пред купување.Добредојдовте на Mehofoto Позадина Продавница!За Материјал : Професија фотографија платно(тенки винил) 1.Може да биде укината и Лесни 2.Погоден за внатрешна фотографија. 3.Може да биде суспендиран на валканите делови со партал, но не се мијат. 4.Тоа е погоден за роденден, бебе туш, свадба, семејство фотографија и така натаму.За Користење : 1.Со употреба на фотографски стојат, клипови и светлина, на слика се подобри. 2.За семејна фотографија, Користење на лента да се држиме позадина на ѕидот. 3.Подобро е да се задржи некои од далечина, кога ќе се земе слики.За прилагодено : Ние може да понуди личен кориснички позадина на малку екстра трошоци за вас.Ако сакате да обичај било позадина,ве молиме не двоумете се да контактирате со нас.Кориснички позадина ќе бидат испратени до вас за 3-5 дена по препорачана express.Ве молиме имајте во предвид : 1.Брчките поради пакет, можете да железо или пареа тоа. 2. Поради различни компјутерски монитор, не може да биде малку боја разлика.Почитувани Клиенти : Доколку имате било какви прашања, ве молиме не двоумете се да ме контактирате.Вашите сугестии ќе ни се направи да стане подобро.Нека ви се повеќе задоволни.Ви благодариме!.

Карактеристики на понудата

Слични понуди