.

.

ГМ Додатоци 22783851 Митинг Мрачно Пакет во Calicove Сина

ГМ Додатоци 22783851 Митинг Мрачно Пакет во Calicove Сина

DEN 19320.00

Количина на стоки
Достапно

Додава личен допир на вашето возило.Направени од издржлив материјал да го издржат времето елементи.Дизајниран за точно се вклопуваат и да заврши.Подобрување на надворешниот изглед на вашето возило со ГМ Додатоци Мрачно Пакет.Оваа премија decal е изработен од винил со лепило поддршка.Пакетот вклучува decals за пред fascia, заден fascia, хаубата, покривот, decklid и спојлер.

Карактеристики на понудата

Слични понуди