.

.

Покривот Рек Крстот Барови Lockable Багаж Превозникот Мазна Покривот Автомобили | Црна Алуминиум Товар на Превозникот Скок Барови | Автомобилската Надворешност Додат?

Покривот Рек Крстот Барови Lockable Багаж Превозникот Мазна Покривот Автомобили | Црна Алуминиум Товар на Превозникот Скок Барови

DEN 5517.60

Количина на стоки
Достапно

КОМПАТИБИЛЕН МОДЕЛ : се Вклопува BMW X4 2015-2018. Ве молиме проверете го вашето возило Година, марка и Модел пред купување.ПРЕМИУМ АЛУМИНИУМ МАТЕРИЈАЛ : Направен од висок квалитет, силни, лесни, аеродинамичен и елоксирани алуминиумски.Анти-Кражба Заклучување, Аеродинамичен ,Отстранлив, Водоотпорен, Водоотпорен.Лесно да се инсталира и да се уништат.КАПАЦИТЕТ MAX ОПТОВАРУВАЊЕ : Тежина може да стигне до 110 кг .На crossbar ќе ви овозможи со доволно нешта да се направи на вашиот пат.ДИЗАЈН : Аеро-динамичен дизајн го прави тоа ефикасни во намалувањето на ветрот бучава кога возите по инсталира на вашето возило.И главна цел е вашата %100 задоволство.ПРЕДНОСТИ : OMAC САД се наоѓа во НАС, и ние ќе се превозот вашите нарачки од тука во НАС.Ќе добиете точно истите производи на слики.Ние брод на ИСТ ДЕН, Само за цел пред 2 ЧАСОТ.Стабилна и Безбедна.Аеродинамичен Дизајн.Ниско Ниво На Бучава За Време На Возењето.Lockable и се Отстранува за да се Обезбеди Сигурност и Удобност.Профил на Покривот Бар x2. Конекција за Полнење x4. Одредување Комплет x4. МОНТАЖА НА ХАРДВЕР.Лесно да се инсталира, Издржливи и Разноврсна, нашиот нов Покрив Полици се изработени од Високо Квалитетни Алуминиумски, за да се обезбеди Лесен и Набитост во исто време.Крстот Барови се Специфични Возило, направени за возила со мазна покривите, и Компатибилен со различни додатоци, тие се добра основа за да прикачите на вашиот Велосипед месеци, Покривот Кутии, Windsurf Влошки.Со Лесен и јасен инсталација, еден аеродинамичен дизајн, Премија Квалитетни Алуминиумски материјал, и анти-кражба систем на заклучување, овој производ е комбинација совршено помеѓу Набитост, Издржливост, Безбедност, Ниско ниво на бучава, и исклучително Естетски изглед, сите за вашата удобност и задоволство.Карактеристики На Производот : .Стабилна и Secure Aerodynamic Design Low Бучава Додека Driving Lockable и се Отстранува за да се Обезбеди Сигурност и Удобност.Пакет Содржина : .Профил на Покривот Бар x2 Connection Комплет x4 Fixing Комплет x4 MOUNTING ХАРДВЕР.Ве молиме проверете го нашиот друг производ за вашето возило, ќе најдете многу опции.

Карактеристики на понудата

Слични понуди