.

.

EDGOO Бамбус Јаглен Влакна Лице Четки Лице Exfoliating Четка Лицето за Нега на Кожата Алатка со Бамбус Рачка,Сива

EDGOO Бамбус Јаглен Влакна Лице Четки Лице Exfoliating Четка Лицето за Нега на Кожата Алатка со Бамбус Рачка,Сива

DEN 292.80

Количина на стоки
Достапно

Мека бамбус јаглен влакната, подебели, темелно кожата и ги отстранува мртвите клетки од кожата.Мека бамбус јаглен влакната, подебели, темелно кожата и ги отстранува мртвите клетки од кожата.Длабоко се чистат порите, ефикасно да го спречи производството на меланин и спречување на стареење на кожата.Тоа е удобен зафат и ви дава целосна контрола.Тоа може да се чистат аглите на вашето лице за лесни за складирање.Лицето четка е дизајниран со независна перфорирани покрие за да се заштити влакна влакната од деформација.Тоа е многу удобно да се одржи.Тоа е мал и пренослива и може да биде лесно да се врши кога ќе излезе.Тој е опремен со lanyard, кои може да се закачи во туш да се промовира побрзо сушење.Детали за производот : Материјал : Борови + вештачки fiber Package Вклучуваат : 1 Pc Size : должината и ширината се за 3.31*2.05 инчи, и грешка е за 0.39 инч.?Спецификација? : Тоа е удобен зафат и ви дава целосна контрола.Тоа може да се чистат аглите на вашето лице за лесни за складирање.Лицето четка е дизајниран со независна перфорирани покрие за да се заштити влакна влакната од деформација.Тоа е многу удобно да се одржи.Тоа е мал и пренослива и може да биде лесно да се врши кога ќе излезе.Тој е опремен со lanyard, кои може да се закачи во туш да се промовира побрзо сушење.Забелешка : вистинската боја на објектот може да биде малку поинаков од сликите кои се прикажани на веб-сајтот предизвикана од многу фактори како што се осветлувањето на вашиот монитор и светлина од светлината.Ве молиме овозможи мало прирачник за мерење на отстапување за податоци.

Карактеристики на понудата

Слични понуди