.

.

WSSBK Јога Рамнотежа Одбор Фитнес 360 степени Фитнес Ротација Стабилизација Диск Диск Lumbar Рамнотежа Извртување Вежби

WSSBK Јога Рамнотежа Одбор Фитнес 360 степени Фитнес Ротација Стабилизација Диск Диск Lumbar Рамнотежа Извртување Вежби

DEN 888.00

Количина на стоки
Достапно

Се користи за забава, биланс на обука, како и други видови на личен развој.Може да помогне да се зајакне и да се стабилизира на глуждови, колена, основни и рамениците.Погоден за јога или редовно вежбање и разни вежби за рехабилитација.Многу погодна за подобрување на рамнотежата, стабилност и оперативност.Тоа е добра замена за луѓе кои имаат тешкотии во тежина.Се користи за забава, биланс на обука, како и други видови на личен развој.Може да помогне да се зајакне и да се стабилизира на глуждови, колена, основни и рамениците.Погоден за јога или редовно вежбање и разни вежби за рехабилитација.Многу погодна за подобрување на рамнотежата, стабилност и оперативност.Тоа е добра замена за луѓе кои имаат тешкотии во тежина.Име : Јога рамнотежа воздух cushion Material : ABS+PP+TPRDiameter : околу 40 cm Height : околу 8 cmnotes : 1. Поради прирачник за мерење, ве молиме овозможи разлика на 1-3cm.2. Поради компјутерски екран, вистинската боја може да биде малку поинаков од сликата, ве молиме да се разбере, ви благодарам.3 : Само главниот производ се продава, други украсни маски се не продава.Пакет Содржина : 1*Јога рамнотежа мат.

Карактеристики на понудата

Слични понуди