.

.

HLMSKD Симпатична Кинолошки Куќа Топло Куче Душек Троседот домашно Милениче Мачка Куче Душек Зима Удобно и Топло Гнездо

HLMSKD Симпатична Кинолошки Куќа Топло Куче Душек Троседот домашно Милениче Мачка Куче Душек Зима Удобно и Топло Гнездо

DEN 7916.16

Количина на стоки
Достапно

Кожата-пријателски, меки, удобни, притисок-отпорни, дише, носат-отпорни, и нечистотија-отпорни.Погоден за мали и средни кучиња и мачки.Топло и удобно руно, доволно за да се загрее на студената зима.Мулти-големината е идеална за мали и средни кучиња/мачки, обезбедување на вас со повеќе избори.Ткаенината е мека и кожа-пријателски, и се чувствува мазна.Кожата-пријателски, меки, удобни, притисок-отпорни, дише, носат-отпорни, и нечистотија-resistant Suitable за мали и средни кучиња и cats Warm и удобно руно, доволно за да се топло ладно winter Multi-големината е идеална за мали и средни кучиња/мачки, обезбедување на вас со повеќе choices The е мека ткаенина и кожа-пријателски, и се чувствува smooth Package вклучува : 1*домашно милениче гнездо (со исклучок на другите демо производи)забелешки : 1. Поради различни прикази и светлосни ефекти, вистинската боја на производот може да биде малку поинаков од бојата на сликата.Ви благодариме!2. Поради прирачник за мерење, на дозволената мерење на отстапување е 1-3cm Thicken шифрирање, не е лесно да пропадне, не е лесно да се деформира.

Карактеристики на понудата

Слични понуди