.

.

Љубов Накит Одлуки Подароци, Кога се двоумите, Изберете Накит Одлуки, Епски 30oz Гимнастик За Мажи Жени Од

Љубов Накит Одлуки Подароци, Кога се двоумите, Изберете Накит Одлуки, Епски 30oz Гимнастик За Мажи Жени Од

DEN 838.80

Количина на стоки
Достапно

Накит Одлуки Изолирани Од Не ' Рѓосувачки Челик Гимнастик.Вакуум изолирани гимнастик со капак.Пијалоци остане мраз ладна или топла пареа во текот на целиот ДЕН ДОЛГО.Совршен за топло кафе во утринските часови, ладни пијалоци во текот на целиот ден долго, или вино на крајот на ноќта.Чува топли пијалаци топли и ладни пијалоци ладно.Да ја искористам оваа гимнастик насекаде.Вашиот пијалок ќе остане на совршена температура, дури и ако неговата лева во автомобил во текот на целиот ден.Совршен за на кафе во зима или iced кафе во текот на летото.Рака мие само.Материјал : не ' Рѓосувачки челик/боени.

Карактеристики на понудата

Слични понуди