.

.

FENXIXI Smart Индукција Ѓубре Може да Тапан-во Облик на Автоматско корпата за Ѓубре со Капак Нерѓосувачки Челик Домаќинство корпата за Ѓубре за Дневна Соба и Кујна, Бања ?

FENXIXI Smart Индукција Ѓубре Може да Тапан-во Облик на Автоматско корпата за Ѓубре со Капак Нерѓосувачки Челик Домаќинство корпата

DEN 22492.80

Количина на стоки
Достапно

Тенок и компактен ѓубре лименки може да се користи во тесен аглите, и мртвите агли може да се користат ефикасно.Ние препорачуваме користење на овој рециклирање на отпадоци во канцеларии, бањи, спални, итн.Моќен кујна корпата за ѓубре. 5 класични бои се на располагање, модерен и стилски, елегантен стил, изгледа многу убаво во кујната или канцеларија, и може да се дополнуваат било декорација.Безконтактни дизајн, кога ќе треба да се фрла ѓубре, само пристап сетилните областа на корпата за ѓубре, и капакот автоматски ќе се отвораат и затвораат, без допирање на корпата за ѓубре, грижата за здравјето на вашето семејство.Чувајте го капакот отворен, притиснете на копчето ОТВОРИ за да се задржи на капакот отворен за сите на време, што е погодно за вас да се справи со ѓубре често.Животот водоотпорен дизајн може да го блокира вода спреј во семејниот живот, погоден за бања, wc, кујна, итн.Тенок и компактен ѓубре лименки може да се користи во тесен аглите, и мртвите агли може да се користат ефикасно.Ние препорачуваме користење на овој рециклирање на отпадоци во канцеларии, бањи, спални, итн.Моќен кујна корпата за ѓубре.5 класични бои се на располагање, модерен и стилски, елегантен стил, изгледа многу убаво во кујната или канцеларија, и може да се дополнуваат било декорација.Безконтактни дизајн, кога ќе треба да се фрла ѓубре, само пристап сетилните областа на корпата за ѓубре, и капакот автоматски ќе се отвораат и затвораат, без допирање на корпата за ѓубре, грижата за здравјето на вашето семејство.Чувајте го капакот отворен, притиснете на копчето ОТВОРИ за да се задржи на капакот отворен за сите на време, што е погодно за вас да се справи со ѓубре често.Животот водоотпорен дизајн може да го блокира вода спреј во семејниот живот, погоден за бања, wc, кујна, итн.Ѓубре може да е навистина елегантна и убава.Материјал : не ' рѓосувачки steel Product капацитет : 6 L /1.5 литри, 9 L /2.3 литри, 12 L /3.1 gallons Scope на примена : спална соба, кујна, дневна соба, канцеларија, итн.Пакет содржи : 1*На trashnote : 1. Ве молиме потврдете го големината и бојата пред купување.2. Не постојат други предмети освен корпата за ѓубре во производот фотографија.3. Големината е мерени рачно.Ова може да биде погрешно, тоа е нормално, ве молиме обратете се до вистинската големина, ви благодарам.5. Поради разликата на осветлување на екранот, бојата на производот може да биде малку поинаков од сликата, ве молиме да се разбере.6. Ако најдете било какви проблеми со нашите производи, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате преку контакт-маил.Ние ќе го реши вашиот проблем што е можно побрзо.7. Ви благодариме за посетата на нашата продавница, кликнете на за да влезете во нашата продавница, има се повеќе.

Карактеристики на понудата

Слични понуди