.

.

Fjallraven - Мажите Експедицијата Надолу Лајт Јакна

Fjallraven - Мажите Експедицијата Надолу Лајт Јакна

DEN 11998.80

Количина на стоки
Достапно

Направени во САД или Увезуваат.Копче затворање.Светлина верзија на класичниот Експедицијата Надолу Јакна од 1974 година, тука, со 35% помалку надолу за да одговараат на поблага зима клима.Инаку точно како оригиналот : дарежлив хауба, жолта прилагодување кабли и пространа џебови.

Карактеристики на понудата

Слични понуди