.

.

Климакс Дел ISCC-137-137SKW T303 Нерѓосувачки Челик Стегање Спојка, 1 3/8 инчи X 1 3/8 инчи понесе, 2 1/4 инчи OD, 3 1/2 инчи Должина, 1/4-28 x 3/4 Менгеме Завртка

Климакс Дел ISCC-137-137SKW T303 Нерѓосувачки Челик Стегање Спојка, 1 3/8 инчи X 1 3/8 инчи понесе, 2 1/4 инчи OD, 3 1/2 инчи Должина,

DEN 5697.60

Количина на стоки
Достапно

Сила на тврди и меки шахти.Дизајн целосно се ангажира вратило без marring.Висок axial оптоварување и вртежен момент капацитет.Толеранција : +.003/-.000. T303 нерѓосувачки челик е добро во корозивни средини.Цврсти Вратило Спојка, 1 Парче Менгеме, Инчен, Создаден Кол. 1 3/8 во, од Нерѓосувачки Челик, од Целната Рамнина, Надвор Кол. 2 1/4 во вкупна Должина 3 во 1/2, Со Keyway, Царинење Кол. 2.5 во, Завртка Големина Во 1/4.-28, Keyway Ширина 5/16 во.

Карактеристики на понудата

Слични понуди