.

.

MoYo Природни Лаборатории 8 мл Спреј Шишиња, Предизвика Sprayer Празни Патување Контејнери, BPA Free PET Пластика за Етерични Масла и Течности/Козметички производи (Пакување ?

MoYo Природни Лаборатории 8 мл Спреј Шишиња, Предизвика Sprayer Празни Патување Контејнери, BPA Free PET Пластика за Етерични Масла

DEN 311.76

Количина на стоки
Достапно

BPA FREE НАПРАВЕНИ ВО САД 8 мл еднократно, refillable, перат пластични спреј пластика шише е издржлива спреј шише масло.Убавината активирањето на магла спреј шишиња со сигурен завртка на магла спреј активирањето дека ви даде мир на умот.НЕМА ТЕЧЕЊЕ ДОБРА ОЦЕНКА 8 МЛ шише со спреј 8 унца е идеален како фризерски спреј шише и пластични спреј шише за етерични масла, од суштинско значење кожа и производи за нега на тело. 8 мл вода во шишиња дека спреј магла ќе заштедите пари и нерви. 8 МЛ ФИНА МАГЛА СПРЕЈ ШИШЕ механизам за ЗАКЛУЧУВАЊЕ спречува 8 мл спреј шише од се користи кога е активирано.Нема штетни гасови за време на нејзиното производство или за време на употреба. 8 МЛ СПРЕЈ ШИШЕ СЕ ТРАНСПАРЕНТНИ и помага брзо да се идентификуваат содржината во внатрешноста на оваа 8 мл atomizer спреј шише.Дизајниран да трае, Mo Yo Природни Лаборатории 8 мл вода во шишиња дека спреј магла ќе заштедите пари и нерви.НАШЕТО ВЕТУВАЊЕ!АКО ОВИЕ ШИШИЊА од Mo Yo Природни Лаборатории стане компромитиран или течење во првата година, ние ќе ја замените вашата страна спреј шише, дури и ако тоа е вашата грешка.Mo Yo Природни Лаборатории, PET пластика (исто така познат како ПИТ и назначени од страна на рециклираат) не содржат BPA.Оваа течење-доказ пластични спреј шише BPA free постави и направени во САД.Mo Yo Природни Лаборатории пластични спреј шише 8 мл, еднократно, refillable, перат пластични спреј пластика шише е издржлива спреј шише масло.Индустриска сила пластични спреј шише BPA free за течности може да се користи за многу чистење на вашиот дом, да се патува додатоци, етерични масла, hairspray и нега на кожата потреби вклучувајќи парфем и келн; безбедно пластични шише за вода.Дизајниран да трае, Mo Yo Природни Лаборатории 8 мл вода во шишиња дека спреј ќе заштедите пари и нерви.Mo Yo Природни Лаборатории спреј шише 8 унци е идеален како фризерски спреј шише и пластични спреј шише за етерични масла, од суштинско значење кожа, и производи за нега на тело.НАШЕТО ВЕТУВАЊЕ!Ако овие шишиња од Mo Yo Природни Лаборатории стане компромитиран или течење во првата година, ние ќе ја замените вашата страна спреј шише, дури и ако тоа е вашата грешка.Ние сме дека сигурни дека ќе ви се допаднат на вашиот нов 8-унца тело, спреј шише и ќе продолжи да го користи Mo Yo Природни Лаборатории 8 мл контејнери во иднина.КЛИКНЕТЕ на "Додади во Кошничка" копчето за да се цел на Mo Yo Природни Лаборатории спреј шише 8 мл Патување Шише Постави и патување шише контејнери денес!.

Карактеристики на понудата

Слични понуди