.

.

ЛОЛА Mondo Escapist Голем Ранец

ЛОЛА Mondo Escapist Голем Ранец

DEN 732.00

Количина на стоки
Достапно

100% Најлон.Увезени.Најлон.Увезени.најлон обвивка.Патент затворање.Врвот се справи.Двојно zip околу затворање.Слајд џебовите на секоја страна.Пред длабок џеб со табот snap и поштенски затворање.Пред zip patch џеб.Внатрешни работи мрежа назад слајд џеб.Прилагодливи ранец ремени конвертирате да се прибере и да лежи рамно против назад на торба.Заден Џеб 11.75" x 12".На "Mondo" Колекција е наменета од Сочни бои на crinkled изми најлон, акцентирани со буци обоени патентите.Внатре, розова bubblegum варовит мат најлон поставата и костим за капење добиени мрежа слајд џеб се стандардни.На еден дрзок "id" Печ во внатрешноста, им овозможува на сопственикот да се наредени тврдат дека својата торба и детали надвор "и како награда добиваат".На Escapist е класичен носат големи-сите ранец, со значителен простор за една таблета, sweatshirt, шише за вода, и да се работи и за повеќе нешта.

Карактеристики на понудата

Слични понуди