.

.

12 Листови Божиќ Помине Уметност Вода Трансфер Налепници Зима Божиќ Снегулка Ирваси Snowmen Дедо Мраз Помине Уметност Foils Decals DIY Помине Декорација Понуда за Божиќ Парти

12 Листови Божиќ Помине Уметност Вода Трансфер Налепници Зима Божиќ Снегулка Ирваси Snowmen Дедо Мраз Помине Уметност Foils Decals

DEN 165.36

Количина на стоки
Достапно

[Божиќ Нокти Пакет] : ќе добиете 12 Листови Божиќ нокти вода трансфер налепници, голем број на различни модерни тема Божиќ модел што ќе ви овозможи да имаат сјајни и привлечни нокти совети. [Божиќ елементи] : Овие Божиќ помине уметност decals се дизајнирани со различни класичен Божиќ елементи, како што се Божиќ стебла, снегулки, ирваси, подароци, Дедо Мраз, итн.,кој може да ви понуди повеќе избори, ја задоволи вашата богата имагинација на ноктите DIY и да се создаде Божиќ атмосфера!. [Здравствено Безбедно] : Божиќ нокти decals се изработени од еколошки материјали, не-токсични, не ограничувајќи се на било помине стилови, можете да го користите за безбедно (дури и за бремени жени). [Лесен за Употреба] : Применува лак прво, отсечени вашите омилени модели, потопи ги во вода за 10 секунди, се исцеди вишокот на влага, се лизга на моделот на ноктите површини, сува вода, ќе се применуваат на врвот грб. [Совршен Божиќ Подарок] : Овие Божиќ помине уметност налепници додадете празнична атмосфера, нека ви го почувствува доаѓањето на Божиќ Ден на Нова Година и се слави со вашето семејство.Совршен подарок за деца, пријатели, мајка, сопруга, па дури и на целото семејство.Помине уметност налепници се совршени за вашите нокти и ноктот декорација.Совршен за домашна употреба и ноктите салони.Вашите деца ќе го сакам и може да се сподели со своите пријатели.

Карактеристики на понудата

Слични понуди