.

.

N/P Спортски Шише за Вода со Капка - Фламинго Нерѓосувачки Челик Литар Колба Двоен Ѕид Пот-Доказ Вода Jug Совршен за Пикник, Патување

N/P Спортски Шише за Вода со Капка - Фламинго Нерѓосувачки Челик Литар Колба Двоен Ѕид Пот-Доказ Вода Jug Совршен за Пикник, Патување

DEN 2275.20

Количина на стоки
Достапно

❤ Премија од не ' Рѓосувачки Челик : Оваа вода jug се направени од храна одделение од нерѓосувачки челик, пренослив и перат, BPA free, безбедно и безопасно.Целосно anti-oxidant храна одделение од нерѓосувачки челик лагер, никогаш нема да рѓа или да ја напуштат мирисот на метал, потрајни од обичните материјали. ❤ Вакуум Изолирани : Нашата вода југ со двојно ѕидови вакуум изолација.На топлинска изолација слој на надворешниот ѕид и внатрешниот ѕид на вакуум температура заклучување слој се направи изведба на шише за вода, подобро отколку повеќето водечки брендови!Тоа може да се задржи пијалаци ладни за 24 часа, и топла за 8 часа. ❤ Удобен Дизајн : Оваа вода jug нови слама капа со широк ротирачки се справи.На капа е опремен со полиетилен слама, која е безбедно и безопасно, отпорни на висока температура и да не деформација, што го прави полесно за вас да се напие вода.Шише капаче е дизајниран со прошири справи и лесно може да се крена со два прста.Тој е дизајниран за да се пие во секое време, насекаде. ❤ Голем Капацитет : вода шише големина 10.8*2.8 инчи (27.5*7.2 cm) , Голем капацитет може да биде вчитан во повеќето 600ml вода.Тоа овозможи да уживате еден со полно шише за вода, без да се рефил тоа често се обезбеди влага потребни за време на вежбање. ❤ Совршен Подарок : Лесни и издржливи спортски шише за вода, можете да го носат насекаде, многу погоден за секојдневна употреба.Во исто време, тоа може да се задржи пијат ладно и топло, ова е совршен подарок за пријателите кои сакаат отворено спорт.Фламинго Спортови на Вода Шише Големина : 10.8*2.8 инчи (27.5*7.2 cm), натоварена во повеќето 600ml вода.Доаѓа со 1 ротирачки шише капаче, 1 вграден во пропустливи вентил и 1 слама.Надворешни шише печатење (шише капаче фиксна црна, шише вратот фиксна сребро) Холдинг Време Чувајте пијалаци ладни за 24 часа, топла за 8 часа.Со цел да се постигнат најдобри топлина и ладно чување ефект на првенство, се препорачува да додадете топла вода или мраз вода за загреете или precooling.Додавање на коцки мраз ќе го направи најдоброто ладна презервација ефект.Високо-квалитетни Материјали 1. На високо-квалитетна храна одделение од нерѓосувачки челик материјали, да ги задржи вашите вода стакло далеку од ' рѓа и метален мирис. 2. Двоен слој за храна одделение од нерѓосувачки челик лагер, ладни пијалоци остане ледените ладни и топли пијалоци остане цевки за топла. 3. Полиетилен слама, безбедно и безопасно, отпорни на висока температура и да не деформација. 4. Пластични шише капаче без BPA е опремен со вграден-во издувен вентил, кој може да се спречи гас или течност од јавните кога шише капаче е отворена за да се осигура безбедноста.Топло Совети 1. За да се спречи протекување, ве молиме затегнете го капакот насока на стрелките на часовникот кога првенство тело е навалена. 2. Кога додавате врела вода да купот, не користете цевчиња кога пијат за да се спречат изгореници. 3. По пополнување расипливи пијалоци како што се млеко, ве молиме да пијат и да се мијат што е можно поскоро да се спречи внатрешниот резервоарот од нивно расипување. 4. Кога чистење, ве молиме да користите неутрален детергент и топла вода за да се исчисти, не користете алкална кајгана за да се избегне отпорност на купот.Квалитетот на Нашиот тим е посветен на обезбедување на клиенти со најквалитетни производи и повеќето задоволително услуги на клиентите.Ако имате било какви прашања во врска со квалитетот на производот, ве молиме контактирајте со нас директно и ние ќе ви послужи wholeheartedly.

Карактеристики на понудата

Слични понуди