.

.

Tangyongjiao Мобилен Телефон Екран Заштитник 2 КОМПЈУТЕРИ за Sony Xperia Z3 Компактен / D5803 0.26 mm 9H Површинска Цврстина 2.5 D Експлозија-Доказ Калено Стакло Екран Филм

Tangyongjiao Мобилен Телефон Екран Заштитник 2 КОМПЈУТЕРИ за Sony Xperia Z3 Компактен / D5803 0.26 mm 9H Површинска Цврстина 2.5

DEN 276.72

Количина на стоки
Достапно

На високо-квалитетни калено стакло филм е направен од посебно обработени стакло, кое се штити екранот од оштетување многу ефикасно.Ултра-тенок и одлична флексибилност.На екранот е многу дебела.По филмот е целосно да се вметнат, не треба да се грижите околу тоа дали телефонот е одговор ќе се забави.Лесен за употреба.Тоа има одлична адхезија.За да го залепите филм, единствената работа што треба да се направи е да се исчисти екранот темелно.издржливи.Со добри перформанси и висок квалитет, може да се користи за долго време.Висока цврстина.Оваа зајакнато стакло жица mesh филмот има голема тврдост, па тоа може ефективно и континуирано да се спречи себе од тоа да биде изгребани или искршено.Ако е оштетен, на калено стакло ќе се пробие во мали парчиња кои не се остри, што на корисникот побезбедно.

Карактеристики на понудата

Слични понуди