.

.

MZXUN Када Фах Проширување на Бамбус Бања Мост Рек Таблета, Слободни Сапун Носителот, Вклучува Стакло Носителот, Отстранлив Полица, Книга Останатите, се Соочуваат со ?

MZXUN Када Фах Проширување на Бамбус Бања Мост Рек Таблета, Слободни Сапун Носителот, Вклучува Стакло Носителот, Отстранлив Полица,

DEN 1641.60

Количина на стоки
Достапно

Нашите бамбус када коцки се дизајнирани за вашиот уникатен кадата и се да го правите речиси било кадата, па можете да остатокот увери дека квалитетот капење удобност доаѓа наскоро!.Кадата лента е многу светлина и естетски-пријатни со својот селски шарм, Изгледа одлично во секоја бања, Надградба на вашиот кадата со оваа прекрасна додаток!.ДОБИЕТЕ СПА ИСКУСТВО - Со оваа уникатна бања полица, можете да остатокот вашиот омилен пијалок во пијалаци носителот, како стакло на прекрасна вино или вкусен чај , светлина неколку свеќи и да уживаат во луксузен време впива во када!.Декоративен се потенцира за секој ентериер, Природни и елегантен изглед.Материјал : Направен од времето-отпорни и толерантни бамбус, идеален за бања , Природно убава и долготрајни.Јас ви посакам добредојде да се дојде до нашата продавница.Нашите производи се 100% гарантира.Ако имате било какви прашања или незадоволство, ве молиме контактирајте со нас.Големина : 75см x 23cm| во Боја : Brown With нашите када фах, лесно можете да разговарате со посебен народ во кадата, ги гледате вашите омилени филмови или читање на вашите омилени книги.Со оваа уникатна бања полица, може да се стави вашите омилени пијалоци во пијат.Во багажник, на пример, прекрасна вино и вкусна чај - светло неколку свеќи и уживајте во времето натопени во bathtub Package вклучува : 1 x Бања Rack TRANSFORM ВАШАТА БАЊА - Classing до вашата бања никогаш не било полесно, Само место на оваа када лента на вашата бања да се донесе lavishness на вашата бања, Нашите када фах ќе стојат во контраст на вашиот бела бања, што го прави око-фаќање.ИДЕАЛЕН ПОДАРОК КОНЦЕПТ : функционира одлично како када caddy, Тоа исто така може да биде служат лента на вашиот кревет за читање време или појадок време, што е одличен подарок за вашиот љубовник, пријатели или семејството за време на Роденден, Годишнина, Денот на Вљубените, Божиќ.Големината се мери со раце, ве молиме оставете мала грешка на мерењето.Фото боја може да биде малку различен од вистинскиот производ поради боја приказ на различни монитори.Ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас во времето, ние ќе го реши проблемот во прв пат.

Карактеристики на понудата

Слични понуди