.

.

QQT Ковано Железо Цврсто Дрво партиции, Ѕид Полиците во Спалната соба Дневна Соба, Креативни Ѕид полици за книги, Ѕид-Монтирани Полица Полиците-А3

QQT Ковано Железо Цврсто Дрво партиции, Ѕид Полиците во Спалната соба Дневна Соба, Креативни Ѕид полици за книги, Ѕид-Монтирани Полица

DEN 316.80

Количина на стоки
Достапно

1. Совршено додадете полиците и декорации за на ѕид-ги красат акцент парчиња, се зголеми големината и доволно простор за да се прикаже декоративни предмети или организирање на остатоци. 2. Супер лесно да се откажам-супер лесно да се соберат, опремени со два здрав куки, може да се закачи на ѕид или прозорец на дневна соба, спална соба, кујна, бања или универзитет дом. 3. Висок квалитет-ѕидот рамката е направена од старо дрво и индустриски железо, што е многу здрав!Тоа може да биде инсталиран во спалната соба, ходник, дневна соба и други места за да се постави тешки лебди рамка, која е погодна за декорација и екранот. 4. Нерамен ѕид екранот рек-направен од цврсто дрво, нема потреба да се грижите за рамнотежа, погоден за ставање во промет растенија, книги, украси, бања материјали, итн. 5. Функционална ѕид-монтирани лебди полиците-полиците се дизајнирани да се откажам, обезбедување на доволно простор за складирање.Опис на производот : Овој производ има 1 слој, 2 слој, 3 слој, и посебна комбинација стилови, ако ви треба да знаете други, ве молиме да пребарувате со полн наслов на овој производ.Материјал : -рачно изработена од челик.Античкиот борови дрва. 0 формалдехид здравје боја Апликација : ресторан.кафе.студија стил : Америка земја.

Карактеристики на понудата

Слични понуди