.

.

Струг Кабинет се Залагаме за 321357A & 321360A, 321443AK

Струг Кабинет се Залагаме за 321357A & 321360A, 321443AK

DEN 18456.00

Количина на стоки
Достапно

Шарки врати со брави за чување резерви.Сите челична конструкција.Здрав челик метал стојат изграден да се вклопуваат во АВИОН BDB-1340, GHB-1340, GHB-1440 Стругови.Опис на производот Подобрување продавница операции и флексибилност со широк спектар на квалитетот додатоци од АВИОН.Од Производителот Кабинет се Залагаме за 321357 A & 321360 A 13x40 ЏЕТ стругови.Производ Димензии : Висина : 40 инчи, Ширина : 48 инчи, Должина 30 inch.Net Тежина 119 фунти.

Карактеристики на понудата

Слични понуди