.

.

Не-Обратен Motor Starter, 3 Ph, 3 Пол, 5.5-22 Засилувач, 60 Hz (120/240V)

Не-Обратен Motor Starter, 3 Ph, 3 Пол, 5.5-22 Засилувач, 60 Hz (120/240V)

DEN 19619.52

Количина на стоки
Достапно

Фаза : 3. Столбови : 3. Напон : 120/240v.Amperage : 5.5-22. Херц : 60. ЗАБЕЛЕШКА : Сликата е претставник само.Вистински производ може да се разликува.Производ features Non-обратен моторни starter Size 1 Three фаза на целосна voltage Solid-држава преоптоварување реле OLRelay Amp спектар 5.5-22 A110-120/220-240 VAC 60 HZ coil Combination type No enclosure Specifications : Фаза : 3 Poles : 3 Voltage : 120/240v Amperage : 5.5-22 Hertz : 60.

Карактеристики на понудата

Слични понуди