.

.

Опашот на Пердув Матрицата Обновливи Мали и Големи Шема за Сликарство На Дрво и Ѕидот 11X8 инчи

Опашот на Пердув Матрицата Обновливи Мали и Големи Шема за Сликарство На Дрво и Ѕидот 11X8 инчи

DEN 296.40

Количина на стоки
Достапно

Матрицата има 4 вида на пердувите на 1 лист кој може да се користи со било кој тип на боја како акрил, креда, сунѓерот, спреј слика и, исто така, било stenciling метод.Прекрасен образец за бележник, слика на хартија, платно, плочки, маса, кабинети, мебел, платно, изработката, дома décor, DYI проекти и многу повеќе.Совршена големина на матрицата направени од bendable, трајни, перат, обновливи и лесен за употреба ЕКО пријателски МИЛЕНИЧЕ бела пластика.Голема и прекрасна идеја за подарок за уметност љубовник во вашиот свет за роденден, Денот на Мајката, па дури и за себе за да го оствари тој сон проект за вашиот дом.Инструкции за тоа како да го користите stencils вклучени.Матрицата има 4 различни видови на пердувите на 1 лист кој може да се користи со било кој тип на боја како акрил, креда, сунѓерот, спреј слика и, исто така, било stenciling метод.Прекрасен образец за бележник, слика на хартија, платно, плочки, маса, кабинети, мебел, платно, изработката, дома décor, DYI проекти и многу повеќе.Совршена големина на матрицата направени од bendable, трајни, перат, обновливи и лесен за употреба ЕКО пријателски МИЛЕНИЧЕ бела пластика.Одлична идеја за подарок за уметност љубовник во вашиот свет за роденден, Денот на Мајката, па дури и за себе за да го оствари тој сон проект за вашиот дом.Инструкции за тоа како да го користите stencils вклучени.

Карактеристики на понудата

Слични понуди