.

.

Мразам Нема Да Ни Направи Голема Шапка Отворено Жените Кампување Casquette Капа За Бејзбол Капи Прилагодливи Тато-Шапка

Мразам Нема Да Ни Направи Голема Шапка Отворено Жените Кампување Casquette Капа За Бејзбол Капи Прилагодливи Тато-Шапка

DEN 1082.40

Количина на стоки
Достапно

100% Полиестер.Оваа шапка е родово-слободен шапка.Тоа може да се носи од страна на мажите и жените.Тоа е многу лесно да одговара на облека и е погодна за секоја прилика.Графички печатени на предната, различни бои и дизајни.Погоден За Глава Обемот На 21.6-23.2 Инчи И Капа Висина Од 5,1 Инчи.Лесен е лесно да се носат.совршен за групни активности, класа активности,активности на отворено.заштита на децата на кожата од сонцето.Смешни роденденски подарок : графички печатени на предната,различни бои и дизајни.персоналните роденденски подарок.Рака мие, се препорачува да се обиде да не се мијат премногу не се фаќа тешко, а не машина за миење.Носење на ова удобно бејзбол капа за време на активности на отворено може да се заштити кожата од УВ зраците и го задржи косата подалеку од лицето и очите оваа Омраза Ќе Не Направи Нас Големи капи користи за Прошетка Спортски Активности на Отворено Туристички Излети Плажи Велосипедизам Слободно Хип-Хоп Спортски Улични Танчери Лето Плажа Активности Фенси Облека Партии Или Било какви Други Прилики.

Карактеристики на понудата

Слични понуди